سامانه مانیتورینگ و مدیریت ناوگان

مدیریت ناوگان حمل و نقل


دستگاه ردیاب بر اساس سیستمهای GSM و GPRS کار میکند. به عبارت دیگر قابلیت ارتباط بوسیله شبکه موبایل و شبکه اینترنت را دارا میباشد و برای موقعیت یابی از سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS) استفاده مینماید که موقعیت ، سرعت و جهت حرکت متحرک را با دقت بالا در هر لحظه میتواند محاسبه نماید و اطلاعات بدست آمده را مخابره کند. این ردیاب حتی در صورت عدم وجود شبکه دارای حافظه داخلی بوده که اطلاعات بدست آمده را ذخیره نماید.


در وبسایت ردیابی مدیر سیستم و کاربران آن میتوانند تمامی خودروهایی که به این سامانه متصل هستند را مشاهده و ردیابی نمایند و همچنین میتوانند نظارت کامل بر خودروهای ناوگان داشته باشند و هر لحظه از محل دقیق هر خودرو باخبر شونددر قسمت مانیتورینگ سامانه، مدیر و کاربران مجاز قادر هستند که حجم ترافیک درون شهری و بین جاده ای سرتاسر ایران را تنها در یک نقشه و با یک نگاه ببینند و با توجه با آن تصمیمات بهتری اتخاذ نمایند. هم چنین میتوانند گزارشی از خودروهایی که از مسیر مجاز تعریف شده خارج شده اند را تهیه نمایند.از دیگر امکانات این سامانه گرفتن گزارشهایی بسیار مفید از میزان عملکرد یک خودرو در ساعات شبانه روز میباشد.در این گزارشها شما میتوانید ساعات حرکت و میزان سرعت خودرو را در یک نمودار مشاهده نمایید

مدیریت ناوگان حمل و نقلاین سامانه علاوه بر امکانات مدیریتی دارای امکانات بسیار مفیدی برای صاحبان خودرو نیز میباشد.آنها میتوانند خودرو خود را از راه دور خاموش و روشن نمایند و درهای خودرو را باز و بسته نمایند و یا اینکه از بسته بودن دربهای خودرو اطمینان حاصل آورند. این سیستم در صورت هرگونه بازشدن در ویا حرکت غیرمجاز خودرو به صاحب آن بصورت پیامک هشدار خواهد داد. همچنین اگر راننده خودرو در معرض دزدی قرار گیرد ویا به هرجهت نیاز به کمک اظطراری داشته باشد، این ردیاب دارای دکمه کمک اظطراری زیر فرمان خودرو میباشد که با فشار دادن آن، ردیاب پیامکی به شماره های تعریف شده (معمولا دوستان) راننده میفرستد که شامل درخواست کمک و موقعیت دقیق خودرو میباشد. از دیگر تجهیزات این ردیاب سنسور شوک است که در صورت تصادف خودرو پیامکی به شماره های تعریف شده راننده ارسال خواهد کرد.


کلمات کلیدی:

مدیریت ناوگان، ردیاب ماهواره ای،مانیتورینگ، سازمان حمل و نقل، دزدگیر ماهواره ای، ردیابی آنلاین،کنترل خودرو