ردیاب هایی برای استفاده سریع و بدون نیاز به نصب

زمان به یکی از مهمترین دغدغه های زندگی امروزه تبدیل شده است به طوری که همواره کمبود زمان یکی از بزرگترین مشکلات ما در دنیای جدید است. در این راستا باید کارهای روزمره خود را در کمترین زمان انجام داده و از اتلاف وقت جلوگیری کنیم .

یکی  از مهمترین ابزارهایی که به ما در این رابطه کمک می کنند دستگاه های ردیاب جی پی اس هستند. این دستگاه ها دارای کاربردهای زیادی هستند و از آن ها در جاهای متفاوتی استفاده می شود که مهمترین آنها جهت استفاده در خودرو ها و سایل نقلیه است.

اما اکثر ردیاب های موجود باید توسط یک برقکار خودرو ماهر و با صرف هزینه و زمان زیادی روی خودرو ها نصب شوند که برای بسیاری از افراد این نوع از ردیاب ها کاربرد ندارند چون قابلیت جداسازی سریع  از خودرو را ندارند و باید حتما دوباره به وسیله یک برقکار خودرو جدا شوند.

استفاده از ردیاب هایی که نیاز به نصب ندارند و می توان  در هر لحظه به خودرو متصل و از آن جدا کرد می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد . این نوع از ردیاب ها که توسط شرکت آلفا تکنولوژی وارد بازار می شوند دارای انواع و کاربردهای مختلفی هستند که بسته به نیاز مشتریان در اختیار آن ها قرار می گیرد.

ویژگی ها و امکانات ردیاب های بدون نیاز به نصب :

1- ردیابی لحظه ای :

این نوع ردیاب ها از لحاظ موقعیت یابی و ردیابی لحظه ای هیچگونه تفاوتی با ردیاب هایی که به برق خودرو وصل می شوند ندارند و عمل موقعیت یابی و مسیریابی را با دقت بسیار بالا انجام می دهند .

 

 

ردیاب خودرو ، ردیابی لحظه ای ، ردیاب بدون نیاز به نصب ، آلفا

 

2- مسیرهای طی شده :

با استفاده از این ردیاب ها تمام مسیرهای طی شده توسط خودرو و یا شخص ذخیره می شوند و می توان از میزان و مسافت طی شده ، مبدا و مقصد ، زمان شروع و پایان مسیر ، میزان توقف و ... با خبر شد و از این اطلاعات در موقعیت های بسیار زیادی استفاده کرد .

 

 

 

ردیاب خودرو ،مسیریابی خودرو ، مسیر های طی شده خودرو ،ردیاب خودرو بدون نیاز به نصب

 

3-  آهنربا :

این نوع از ردیاب ها که در خودرو استفاده می شوند دارای آهنربای بسیار قوی است که می تواند به بدنه ماشین وصل شود و در هر لحظه می توان از یک خودرو جدا  و به خودروی دیگری وصل کرد بدون این که خللی در عملکرد ردیاب ایجاد شود .

4- شنود صدای محیط :

قابلیت شنود صدای محیط از دیگر امکاناتی است که این ردیاب ها از آن برخوردار هستند و می توان با فعال کردن آن هم صدای کابین خودرو  و در ردیاب های شخصی صدای محیط اطراف را شنود کرد .

 

باتری بسیار قوی :

ردیاب های بدون نیاز به نصبی که در خودرو ها استفاده می شوند دارای باتری داخلی بسیار قدرتمندی هستند که اغلب تا چند ماه هم بدون نیاز به شارژ کار میکنند .

کاربردهای ردیاب های بدون نیاز به نصب :

1- آژانس های کرایه خودرو :

از مهمترین کاربردهای این نوع از ردیاب ها جهت استفاده در خودرو های کرایه ای است به این صورت که نیازی نیست برای هر خودرو زمان زیادی برای نصب ردیاب صرف کرد و با استفاده از این نوع ردیاب های بدون نیاز به نصب ، سریعا و بدون هیچ مشکلی می توان ردیاب را در خودرو های مختلفی تعبیه کرد و یا از آن ها جدا کرد .

2- خودرو های لوکس و یا دارای سیستم برق پیچیده :

صاحبان بسیاری از خودرو های لوکس و مدل بالا تمایلی ندارند که سیستم برق خودرویشان دستکاری شود و از این رو از نصب ردیاب های خودرو اجتناب می کنند. همچنین خودرو هایی که دارای سیستم برق پیچیده هستند ، استفاده از ردیاب های نصبی در آن ها بسیار سخت و اغلب غیر ممکن است.

اما با استفاده از ردیاب های آهنربایی و بدون نیاز به نصب مشکل این خودرو ها به آسانی قابل حل است و می توانند در هر لحظه اقدام به تعبیه و جداسازی ردیاب از خودروی خود نمایند .

ردیاب بدون نیاز به نصب ، ردیاب خودرو خارجی ، ردیاب شارژی

 

3- شرکت های حمل ونقل و بارهای ترانزیتی :

در این شرکت ها که دارای تعداد زیادی خودرو و وسایل نقلیه هستند استفاده از ردیاب های سریع و بدون نیاز به نصب بسیار کاربردی و مفید است و می توان در هر لحظه اقدام به نصب و جداسازی ردیاب ها از خودرو ها کرد. همچنین با ذخیره مسیرهای طی شده توسط خودرو ها مدیریت شرکت می تواند نظارت و کنترل بهتری نسبت به ناوگان خود داشته باشد .

همچنین بارهای ترانزیتی داخل کشور و یا واردات و صادرات خارج کشور که اغلب تا چند ماه طول میکشد که به دست مشتریان برسد می توانند با استفاده از این ردیاب ها  موقعیت یابی و مسیریابی را به صورت لحظه ای تا رسیدن به مقصد انجام دهند .

 

جهت مطالعه بیشتر :

مدیریت ناوگان حمل ونقل

 

ردیابی بارهای ترانزیتی ، ردیابی ناوگان ، ردیاب شارژی

 

 

 

 

4- کودکان :

کنترل و نظارت کودکان همیشه از بزرگترین دغدغه های والدین به ویژه در سالهای اخیر بوده است . با استفاده از ردیاب های شخصی ( که هم به صورت ردیاب های کوچک قابل تعبیه در کیف و یا به صورت ساعت مچی وجود دارند ) والدین می توانند در هر لحظه موقعیت مکانی فرزندان خود را مشاهده و از مسیرهایی که کودکان طی کرده اند روی نقشه باخبر شوند.

 

 

5- سالمندان و بیماران آلزایمری :

شاید مهمترین کاربرد ردیاب های شخصی جهت ردیابی و کنترل سالمندان وبیماران آلزایمری باشد. سالانه تعداد بسیار زیادی از سالمندان و بیماران آلزایمری  به دلیل اختلال حواس و فراموشی گم شده و اغلب دچار حادثه می شوند اما با استفاده از ردیاب های شخصی می توان از اتفاق های ناگوار برای این قشر جلوگیری کرد و در هر لحظه از موقعیت مکانی آن ها باخبر شد .

 

مقایسه ردیاب هایی که باید روی خودرو نصب شوند و ردیاب های شارژی :

1- سرعت و هزینه :

ردیاب هایی که نیاز به نصب روی خودرو دارند باید توسط یک نصاب ماهر و با صرف زمان و هزینه روی خودرو نصب شوند اما ردیاب های شارژی ، بدون نیاز به  نصب و سریعا روی خودرو قرار می گیرند .

2- امکانات کنترلی :

ردیاب های شارژی به دلیل اینکه به برق خودرو وصل نمی شوند قابلیت های کنترلی روی خودرو ندارند اما ردیاب هایی که به برق خودرو وصل می شوند دارای قابلیت های کنترلی و هشدارهایی مانند : قابلیت باز و بسته کردن درهای خودرو ، قطع و وصل کردن برق خودرو ، هشدار باز شدن در های خودرو ، ضربه خوردن خودرو ، روشن شدن خودرو ، و یا سرقت و قطع باتری خودرو هستند .

3- نصب و جداسازی  :

ردیاب های شارژی و بدون نیاز به نصب را در هر لحظه می توان روی خودرو نصب و جدا کرد و نیاز به تخصص ندارد اما برای نصب و  جدا سازی ردیاب های معمولی باید حتما برق کار ماهر خودرو این کار را انجام دهد .

 

 

 

کلمات کلیدی
اشتراک در فیسبوک توینر گوگل پلاس    

محصولات پرفروش

ردیاب خودرو آلفا مدل 603

ردیاب خودرو مدل 603

ویژگی ردیاب ردیابی آنلاین با موبایل

ویژگی ردیاب شنود صدای داخل کابین خودرو

ویژگی ردیاب خاموش کردن خودرو بوسیله موبایل

توضیح بیشتر

ردیاب و دزدگیر ماشین آلفا مدل 605

ردیاب خودرو مدل 604

ویژگی ردیاب ردیابی آنلاین با موبایل

ویژگی ردیاب شنود صدای داخل کابین خودرو

ویژگی ردیاب خاموش کردن خودرو بوسیله موبایل

ویژگی دزدگیر باز کردن و بستن درهای خودرو با موبایل

توضیح بیشتر

ردیاب شخصی و حیوانات مدل 601

ردیاب شخصی و حیوانات

ویژگی ردیاب بسیار سبک و قابلیت حمل بسیار آسان

ویژگی ردیاب با دقت ردیابی بسیار مناسب

ویژگی ردیاب دارای 2 عدد باطری شارژی و شارژر

توضیح بیشتر

ردیاب بدون نیاز به نصب مدل 704

ردیاب شخصی و حیوانات

ویژگی ردیاب دارای باطری داخلی بسیار قدرتمند 6000 میلی آمپری

ویژگی ردیاب مناسب برای ردیابی سریع و بدون نیاز به نصب

ویژگی ردیاب مجهز به آنتنهای قدرتمند داخلی

توضیح بیشتر
نوشته های مشابه

نظرات کاربران

7 خرداد
مهدی
سلام و خسته نباشید ببخشید این مدل اهن ربایی امروز یکی خریدم ولی نمیدونم چه جوری فعالش کنم برنامع اش رو از کجا دانلود کنم اون کابل های انتن باید حتما باشه موقع ردیابی یا نیازی نیست
مدیر
سلام. با شماره پشتیبانی که خدمتتون داده شده تماس بگیرید کامل راهنمایی میکنند.
16 بهمن
امین
سلام ماقبلاماشین سنگین داشتیم فروختیم حالا میتونم جی پی اس ش رورویکی ازماشینها دوستام نصب کنم چه مراحلی روبایدطی کنم؟؟؟ ایرادقانونی نداره؟ ازیه ماشین دربیاریم بزاریم ر‌ویه ماشین دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.......
مدیر
خیر ایراد قانونی نداره. باید ببینید مارک ردیابتون چیه با شرکتش تماس بگیرید براتون فعالش کنند
29 آبان
احمدی
این ردیاب بدون نصب رو از کجا میتونم بخرم و ایا زیر ماشین نصب کنم محکم میچسپه و ماشینو ردیابی میکنه برام . من یک ردیاب با باتری قوی برای ردیابی میخوام که حداقل یک ماه ردیابی کنه برام
مدیر
میتونید با کارشناس فروشمون تمای بگیرید. باطری و آهنربای این ردیابها بسیار قوی هست و بخوبی برای کار شما مناسبه
24 آبان
اسرا
ببخشید گارانتی هم داره یعنی اگه درست کار نکنه تعویض هم میشه
مدیر
بله در حال حاضر شش ماه گارانتی تعویض داره.
19 آبان
اسرا
سلام ببخشید قیمت رو میگید ؟ پست میکنید اگه خواستیم؟
17 آبان
حسين
قيمت اين دستگاه چند است
مدیر
توی صفحه محصولات قیمتهای بروز موجود هستش.
17 آبان
محمدی
با سلام آیا این ردیاب اهنربایی بدون نیاز به نصب اونقد قدرت داره که توی دست انداز یا سرعت گیر دوام بیاره و از ماشین جدا نشه
مدیر
بله این مدل ردیاب دارای آهنربای بسیار قدرتمند است که میشه زیر ماشین هم به ماشین وصلش کرد و از ماشین جدا نمیشه به هیچ عنوان
14 آبان
سینا
این ردیابها رو کجای ماشین میشه جاسازی کرد که انتن دهی خوبی داشته باشه
مدیر
شما این ردیاب رو میتونید در قسمتهای مختلف خودرو بزارید مانند داخل کابین خودرو یا زیر بدنه خودرو جاسازی کنید
3 آبان
محمد
وسیله خوبی بدرد اونایی هم میخوره که شرکت بازرگانی دارن و بارشون تا رسیدن به مقصد چندین بار جابجا میشه و میتونه یکی از این ردیاتبها بزاره داخل بارش و تا رسیدن به مقصد اونو ردیابی و نظارت کنه
30 مهر
شزیفی
من یک شرکت حمل و نقل دارم و میخام برای ردیابی کانتیترهام در ایران و کشورهای مانند عراق از این ردیاب استفاده کنم که امنیت محصولات مشتریان رو بالا ببرم ایا این محصول برای کار من جوابگو هست
مدیر
بله شما میتونید این ردیاب رو داخل کانتیرهاتون جاسازی و نصب کنید و بعد از اون کانتینرهاتون رو ردیابی و کنترل کنید حتی توی کشورهای دیگه مثل عراق
12 مهر
سوگند
سلان مرسی ازارائه محصولاتتون.من میخوام ماشین همسرم روردیابی کنم امکان نصب روماشین نیست باگوشیم میتونم لطفا کمکم کنید
مدیر
خانم سوگند سلام.این مدل نیازی به نصب نداره. فقط کافیه به ماشین نزدیک کنید. خودش آهنربای قوی داره و محکم میچسبه.تا یک ماه هم نیازی به شارژ نداره و میتونید به راحتی کار ردیابی رو انجام بدید
14 شهریور
لیلا
این ردیاب آهنربای قابل شارژ آهنرباش در حدی قوی هست که اونو بچسپونیم زیر ماشین یا جاهای دیگه
مدیر
بله این ردیاب دارای آهنربای قوی و باتری داخلی 6000 میلی آمپر ساعتی قوی برای ردیابی است
14 شهریور
احمد
اگه برای دو ماه باتری نگه داره که کارش عالیه میتونیم بچسپونیمش به زیر ماشین کسی و اونو ردیابی کنیم از راه دور و خودشم متوجه نمیشه

نظر شما

نام

ایمیل

نظر
Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
لطفا کدبالا را وارد کنید