ردیاب شخصی و خودرو آلفا مدل 6011,250,000 تومان
1,150,000 تومان
گارانتی تعویض ردیاب خودرو شش ماه گارانتی تعویض

این ردیاب جزو بهترین و با کیفیت ترین ردیاب شخصی موجود در بازار می باشد و باتوجه به اینکه بسیار سبک و کوچک است می توان آن را در کیف، چمدان، جیب و داخل خودرو بدون نیاز به نصب مخفی نمود وبدون هیچ گونه صدا و چراغی برای جلب توجه اقدام به شنود و ردیابی کودکان، بیماران آلزایمری و خاص،سالمندان، حیوانات و بازاریاب ها  نمود. این ردیاب جزو کاملترین ردیاب های است که دارای امکانات یک ردیاب کامل و حرفه ای می باشد و قابلیت اتصال به  ضعیف ترین سیگنال های  GPS را دارد و در جاهایی که ردیاب های دیگر عمل نمی کند  (هم در فضای آزاد و هم در زیر سقف) به خوبی کارمی کند. قابلیت پشتیبانی با هر سیم کارتی اعم از ایرانسل، همراه اول و رایتل را دارا می باشد. این ردیاب را می توان مانند موبایل شارژ کرد  و برای موارد شخصی و خودرو و موتور سیکلت و دوچرخه استفاده کرد که در صورت استفاده خودرویی با دارا بودن آداپتور، قابلیت اتصال دایم به برق خودرو را دارد و بدون نگرانی از تمام شدن شارژ بصورت دایم قابل استفاده است.

کاربردهای ردیاب شخصی مدل601

1-ردیابی کودکان و اعضای خانواده: از آنجا که اطلاع از مکان فرزند عزیزتان یا دیگر اعضای خانواده به دلایلی می تواند برای شما اهمیت داشته باشد می توانید این ردیاب را در کوله پشتی، کیف یا جیب عزیزانتان قرار دهید و بدون چراغ یا صدایی برای جلب توجه بصورت لحظه به لحظه و 24 ساعته از طریق کامپیوتر، لب تاب، تب لت و موبایل عزیزانتان را ردیابی و شنود کنید و به آنان اطمینان خاطر بدهید که همواره حواستان بهشان است و در صورت بروز مشکل از طریق فشار دادن دکمه اضطرای می توانند به شما اطلاع دهند

2-ردیابی سالمندان و بیماران خاص مانند آلزایمز: باتوجه به اینکه بیماری های دوران سالمندی به عنوان یکی از معضلات جامعه امروزی می باشد و مشکلات روحی و روانی و اقتصادی بسیاری را به آنان و اعضای خانواده شان  تحمیل می کند. می توان با ایحاد اطمینان خاطر ازطریق اطلاع از مکان سالمندان یا بیماران خاص تا حدی از اضطراب و نگرانی اطرافیان این عزیزان کم کرد. ما به شما استفاده از این مدل ردیاب را پیشنهاد می کنیم که با نصب سریع و آسان آن می توان هر لحظه مکان این اشخاص را بصورت 24 ساعته از طریق کامپیوتر، لب تاب، تب لت و موبایل ردیابی  و شنود کنید.

3-ردیابی حیوانات خانگی: از آنجا که حیوانات خانگی از لحاظ مادی و روحی جزو یکی از مهمترین دارایی های با ارزش انسان ها می باشد و در مواقعی کنترل و نظارت بر حیوانات به مراتب مشکل تر از انسان ها  و دیگر اشیاء می باشد با استفاده از کاوری که برای این منظور در نظر گرفته شده، ردیاب را داخل آن قرار می دهند که علاوه بر ضد آب بودن آن می توان با اتصال یک بند به گردن حیوان انداخت و در هر لحظه از مکان آن اطلاع یافت و برروی نقشه نیز مشاهده نمود.

4-قابل استفاده برای کاروانهای حج، مسافرین خارج کشور، چمدان و وسایل با ارزش دیگر: این مدل ردیاب را می توان با قرار دادن هر سیمکارت ایرانی داخل آن  اعم از ایرانسل، همراه اول یا رایتل ، برای ردیابی اشخاص یا وسایل با ارزش در خارج ازکشور نیز بدون محدودیت برد با دقت بسیار بالا مورد استفاده قرار داد. در صورت نیاز به نگهداری شارژ بیشتر می توان از ردیاب با باطری قوی، مدل 705 استفاده نمود.

5- کنترل بازاریاب ها و پیک های شرکت: همواره مدیریت نیروی انسانی و کنترل و نظارت کافی بر پرسنل شرکت در راستای انجام بهینه امور شرکت یکی از دغدغه های مدیران هر شرکتی می باشد یه خصوص این امر بیشتر برای کارمندانی  اهمیت پیدا می کند که در خارج از مکان اصلی شرکت فعالیت می کنند و نظارت بر امور آنان به مراتب دشوارتر است. با استفاده از این gpsشخصی شما می توانید تمامی مسیرهای پیموده شده توسط بازاریاب یا پیک های شرکت را بدون محدودیت ردیابی کنید.

 6-ردیابی خودرو و دیگر وسایط نقلیه مانند ردیابی موتورسیکلت  و ردیابی دوچرخه: این ردیاب را می توان بعنوان gps مخفی برای هر جنبنده ای اعم از اشخاص و وسایط نقلیه مختلف مورد استفاده قرار داد و  آن را داخل جیب صندلی، داخل داشبورد، صندوق عقب و ..... مخفی نمود حتی می توان بوسیله آهن ربای قوی که دارد به زیر خودرو  یا هر جای دیگری چسپاند یا با اتصال آن به برق خودرو بدون نگرانی از تمام شدن شارژ برای زمان نامحدود اقدام به ردیابی وسیله نقلیه با پوشش دهی مناسب حتی در نقاط کور آنتن دهی نمود.

برنامه ردیابی موبایل

 

 5 مزیت  این ردیاب نسبت به سایر ردیاب های موجود

1-اندازه کوچک: ابعاد این ردیاب 1/5*4*6 سانتی متر و به اندازه یک قوطی کبریت می باشد و در نوع خود از کوچکترین ردیاب های جهان می باشد وزن سبک و اندازه کوچک این ردیاب سبب می شود به آسانی برای ردیابی اشخاص، حیوانات و وسایط نقلیه استفاده شود.

برای مشاهده ابعاد و اندازه این ردیاب به عکس پایین صفحه دقت شود تا متوجه شوید ابعاد آن چقدر کوچک است

دزدگیر ردیاب 601 دزدگیر ردیاب 601 دزدگیر ردیاب 601

(سایز دستگاه (ضخامت *عرض*طول

1/5*4*6 cm

    وزن 45 گرم

2- امکان استفاده بصورت دو کاره شخصی-خودرو: برای استفاده شخصی این ردیاب دارای باتری است که به مدت 12 تا 36 ساعت شارژ نگه می دارد (در صورت نیاز به نگهداری شارژ بیشتر می توان از ردیاب با قابلیت نگهداری شارژ بیشتر استفاده نمود) در صورت استفاده خودرویی  با اتصال به برق خودرو دارای شارژدایم است.

3-دکمه کمک اضطراری: این دکمه در بغل ردیاب قرار دارد که در صورت نیاز شخص می تواند با فشار دادن آن پیام درخواست کمک را به همراه موقعیت دقیق خود به شماره های از پیش تعریف شده خودتان ارسال کند شما می توانید تا 5 شماره مانند شماره تماس پدر، مادر، همسر و یا دوستان خود را برای دستگاه تعریف نمایید تا در مواقع اضطراری با دانستن محل دقیق شما به کمک تان بیایند

4-دارای آنتن داخلی: این مزیت ردیاب باعث می شود در جاها و مکانهای مختلف بدون اینکه فرد متوجه شود جاسازی شود و برای موارد خودرویی نیاز به سیم کشی اضافه ندارد.

5- ارزان ترین ردیاب آهن ربایی: قیمت این دستگاه جزو ارزانترین قیمت ها می باشد که در مقابل امکانات بیشمار و کیفیت بسیار بالای که دارد بسیار ناچیز است همچنین  دارای  دو آهن ربای قوی است که می توان به  عنوان ردیاب مخفی به هر سطح فلزی مانند زیر خودرو، زیر صندلی خودرو و ....... چسباند.

ردیابی بر روی کامپیوتر

ویژگی های ردیاب 601

 1) بدون نیاز به نصب وقابل استفاده توسط همه اشخاص، حتی کسانی که دارای کمترین اطلاعات در زمینه ردیاب هستند (مشاهده دیگر ردیاب های با استفاده سریع  و بدون نیاز به نصب)

 2) دارای پنل ردیابی سریع و پیشرفته

3) مقاومت بالا در برابر ضربه، گرد و غبار 

4) دارای سایز کوچک 1/5*4*6 سانتی متر به اندازه یک قوطی کبریت و وزن بسیار کم 45 گرم

5) دارای باتری  قوی و قابلیت نگهداری شارژ12 تا 36 ساعت

6) دارای آهن ربای قوی جهت چسپاندن به زیر خودرو، زیر صندلی خودرو و  ....

7) قابلیت شنود پر قدرت و واضح

8) دارای انتن داخلی پرقدرت و سیستم LBS

9) دارای دکمه کمک اضطراری

10) امکان استفاده بصورت دوکاره شخصی و خودرویی

11) ثبت گزارش مسیرهای پیموده شده و نقاط توقف

12) گرفتن گزارش مسیرهای پیموده شده در یک بازه زمانی بصورت انیمیشن روی نقشه

13) گزارش مسیر پیموده شده در ساعت به کیلومتر در یک بازه زمانی

14) دارای آنتن داخلی بدون نیاز به سیم کشی اضافی

15) دارای آداپتور اتصال دایم به برق خودرو

16) دارای دفترچه راهنمای فارسی 

20) قابلیت نصب انواع سیم کارت در ایران اعم از ایرانسل، همراه اول، رایتل و ....

21) هشدار حرکت با سرعت بیش از حد مجازتعریف شده توسط شما

22) هشدار ضعیف شدن باتری ردیاب از طریق ارسال sms

23) ارسال لینک گوگل مپ جهت ردیابی در گوگل

24) دارای سنسور لرزش برای تشخیص حرکت

25) قابلیت ست شدن با انواع سرورهای عمومی و اختصاصی

 6 دلیل  خرید از ما 

  • دارنده محصولات ردیابی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت 
  • پنل ردیابی سریع و پیشرفته
  • خدمات بعداز فروش رایگان مادام العمری 
  • دارای 6 ماه گارانتی تعویض
  •  دارای سایت با نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره
  • دارا بودن آداپتورهمراه جهت اتصال به برق خودرو

متعلقات ردیاب 601

1- ردیاب 601

2-باطری ردیاب  

3- آداپتور اتصال دایم به برق خودر

4- کارت گارانتی

همچنین دارای دفترچه راهنمای فارسی  می باشد که بصورت کامل نحوه راه اندازی و استفاده از ردیاب را شرح داده است.

مشخصات فنی ردیاب

وزن

45 گرم

ابعاد

 cm1/5*4*6

شبکه مخابراتی

SMS/GSM/GPRS

باند فرکانسی

850/900/1800/1900مگا هرتز

حساسیت GPS

159 dBm

دقت ردیابی      

5متر

زمان راه اندازی gps

در هوای سرد45 ثانیه

در هوای خنک 35 ثانیه

در هوای گرم 1 ثانیه

 

شارژ خودروی

36- 12    ولت ورودی

5 ولت خروجی

شارژ برق شهری

110-220 ولت ورودی

5 ولت خروجی

باتری پشتیبان

  لتیومی 3/7  V   /  1000 MAH

میزان شارژ باتری در حالت استندبای

80 ساعت

مقاومت دمایی

40- تا 85+ درجه

بهترین دمای عملکرد

20- تا 55+ درجه

مقاومت رطوبت

5% تا95%

دکمه هشدار اضطراری (sos)

دارد

آنتن GPS

داخلی 25.0 x 25.0 x 2.0 mm GPS Ceramic

آنتن GSM

Internal – Quab Band Gprs Antenna

آداپتور اتصال به برق خودرو

دارد

قابلیت شنود

دارد

 

 

 

 

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید اشتراک در فیسبوک توینر توینر

محصولات دیگر

مدیریت ناوگان حمل ونقل

ردیاب جی پی اس آلفا مدل 502a

ردیاب جی پی اس آلفا مدل 502b

ردیاب جی پی اس آلفا مدل 602

ردیاب خودرو آلفا مدل 603

ردیاب جی پی اس آلفا مدل 605

ردیاب جی پی اس آلفا مدل 704

ردیاب جی پی اس آلفا مدل 705

ردیاب ساعتی آلفا

ردیاب خودرو مدل obd

نظرات کاربران

16 مرداد
مرادی
سلام و درود ببخشین بنده برای پیک موتوری میخوایم از این مدل استفاده کنیم ایا قابل نصب هست ؟ و میشه همه رو همزمان تو یک صفحه مشاهده کرد ؟
مدیر
یله قابل استفاده هست و میشه یکجا همه پیکها رو دید و کنترل کرد. البته ردیاب آلفا مدل 602 برای موتور بهتره.
7 دی
فاطمه هشترودی
سلام حال شما خوبین؟ من میخوام خرید کنم نمیتونم نصب کنم ،امکان اینم نیست که کسی بیاد نصب کنه چون خودم یواشکی میخوام جی پی اس بزارم،برام مهمه در صورت امکان منو راهنمایی کنین
مدیر
سلام. بله با شماره های روی سایت تماس بگیرید نصب در محل هم داریم.

نظر شما

نام

ایمیل

نظر
Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
لطفا کدبالا را وارد کنید