ردیاب خودرو آلفا مدل 603


موجود
1,600,000 تومان
1,500,000 تومان
گارانتی تعویض ردیاب خودرو دوازده ماه گارانتی تعویض

ردیاب مدل 603 یکی از با استحکام ترین ردیاب های خودرو موجود ، و بهترین ابزار برای تامین امنیت وسیله نقلیه شما می باشد که در هر لحظه می توانید از محل خودرویتان از طریق موبایل یا کامپیوترباخبر شوید.

فرق این ردیاب با دیگر ردیاب ها بدنه فلزی بسیار محکمی است که  در مقابل ضربه های وارده در اثر تصادف یا صدمه دیدن بسیار مقاوم می باشد. ضد رطوبت، ضدضربه و ضد گردوخاک می باشد و در مناطق گرمسیر و سردسیر به خوبی کار می کند. می توان آن را برروی انواع خودروها و موتورسیکلت های شخصی، شرکتی، راه سازی، اجاره ماشین و کاروان ها نصب نمود و از راه دور کنترل کرد. این دستگاه برخلاف دزدگیرهای معمولی در بازار دارای باطری داخلی می باشد و در صورتی که سارق برق خودرو را قطع کند تا چند ساعت کار می کند و می تواند عملیات ردیابی را انجام دهد. همچنین در موافع لزوم شما قادر هستید موتور خودرو را بوسیله ریموت  قابل نصب برروی موبایل ،خاموش کنید و تا زمانی که خودتان دستور لغو خاموشی را بوسیله این برنامه نزنید حتی با سویچ قابل روشن شدن نیست. در صورت باز شدن درب ماشین علاوه بر آژیر کشیدن ماشین، موبایلتان نیز در هر فاصله ای که باشید آژیر می کشد. دارای آنتن خارجی است که حتی در کورترین نقاط و مناطق کوهستانی قایلیت دریافت امواج تلفن همراه و GPS را دارد. البته داشتن مزیت آنتن خارجی لزوما به این معنی نیست که باید آن را در محیط سرباز یا جایی از خودرو نصب کنیم که در معرض دید باشد بلکه شما می توانید آن را همراه ردیاب در هر جایی از خودرو مانند صندوق عقب، داشبورد و ... مخفی کنید و از بابت سیگنال دهی آن حتی در بدترین شرایط خیالتان راحت باشد.

دزدگیر ردیاب 603 دزدگیر ردیاب 603 دزدگیر ردیاب 603

سایز دستگاه 87 *54*26 میلی متر

    وزن 110 گرم

برای استفاده خودرو. 12 تا 24 ولت

این ردیاب باکیفیت دارای سیستم LBS است که در نقاط سربسته مانند پارکینگ و تونل، یک موقعیت تقریبی نزدیک به محل خودرو را ارسال می کند. دارای قابلیت ردیابی آنلاین و آفلاین می باشد که می توانید حتی در صورت نبود اینترنت از طریق SMS و برنامه موبایل از محل خودرو باخبر شوید. در واقع شما با خرید این ردیاب یک محافظ امنیتی بسیار قوی برای ماشین تان ایجاد می کنید و تقریبا امکان سرقت خودرو را غیرممکن می کنید و با خیال راحت می توانید ماشین تان را در هر جایی کنار خیابان رها کنید بدون اینکه بابت سرقت آن مضطرب باشید یا بدون اینکه نگران باشید که سارق از طریق شکستن شیشه خودرو اقدام به دزدیدن اشیای قیمتی داخل ماشین کند چون در صورت ضربه دیدن شیشه ها یا درب خودرو، پیام هشدار به موبایلتان ارسال می کند و شما باخبر می شوید. حتی در موارد سرقتی که برای مشتریان ما پیش آمده، توانسته اند با ریموت موبایل ، خودرو سرقت شده را خاموش کنند و سارق بعد از اینکه متوجه شده خودرو خاموش شده و قادر نیست حتی با سویچ  آن را روشن کند، خودرو را رها کرده و متواری شده است، صاحب خودرو نیز از روی نقشه ردیابی از مکان دقیق اطلاع یافته و ماشین را پیدا کرده است.

ریموت موبایل آلفا

همانطور که ملاحظه می کنید با نصب ردیاب بر روی ماشین و نصب ریموت آلفا برروی موبایل، می توانید از طریق دکمه اول و دوم، ردیاب را فعال کنید تا در صورت باز شدن درب، ضربه و جابجایی یا روشن شدن موتور خودرو، موبایلتان از طریق ریموت بالا آژیر بکشد و شما را خبردار کند. همچنین می توانید از طریق سوم اقدام به خاموش کردن ماشین کنید و تا زمانی که دکمه چهارم (دکمه لغو خاموشی) را نزنید حتی با سویچ هم قابل روشن شدن نیست.

این ردیاب به برق خودرو متصل می شود بنابراین دارای شارژ نامحدود است و اگر سارق بخواهد قبل از سرقت ردیاب را پیدا کند موفق نخواهد شد چون شما می توانید آن را در 25 نقطه از ماشین مانند داشبورد، زیر صندلی، صندوق عقب، صندوق جلو و حتی داخل آینه های بغل یا داخل درها مخفی کنید و سارق هیچگاه زمان لازم برای گشتن این 25 نقطه را ندارد و حتی در صورت پیدا کردن ردیاب و کندن آن، موبایلتان آژیر می کشد و به شما خبر می دهد. این ردیاب دارای دکمه کمک اضطراری است که با فشار دادن آن در مواقع لزوم مانند تصادف یا سرقت، پیام هشدار به شماره های از پیش تعریف شده مانند همسر، فرزند یا پدر و مادر ارسال می شود و آنها می توانند از مکان دقیق شما اطلاع یافنه و به کمکتان بیایند، این شماره های پیش تعریف شده را می توانید تا 5 نفر نیز تعریف کنید.

این دستگاه دارای سیستم شنود قوی می باشد که می توانید صدای داخل کابین خودرو را بدون اینکه جلب توجه کند  بطور کامل بشنوید و به دلیل استحکام بسیار بالایی که دارد می توانید با قرار دادن یک سیمکارت در داخل آن، درهر جایی از ماشین به راحتی مخفی کنید و مادام العمر بدون نیاز به هزینه سرویس و تعمیرات استفاده کنید. البته ما نقشه نصب آنرا همراه با دستگاه در اختیار شما قرار می دهیم و هر کسی که اطلاعات اندکی در مورد سیستم برق ماشین داشته باشد می تواند آن را نصب کند، در غیراینصورت با مراجعه به یک نصاب دزدگیر آنرا نصب و جاسازی می کنید. اگر به دنبال ردیابی هستید که کار یک دزدگیر کامل را هم برایتان انجام دهد ردیاب مدل 605 آلفا را مشاهده فرماید.

این ردیاب اطلاعات مسیرهای پیموده شده، نقاط توقف و... را به مدت 3 سال ذخیره می کند و با استفاده از پنل ردیابی رایگان شرکت ما، قادر هستید در هر لحظه ای بدون پرداخت هزینه سالانه، ماشین خود را ردیابی کنید و خیالتان راحت است زمانی که  ماشین تان دست همسر یا فرزند یا دیگر عزیزانتان است بدون آنکه متوجه شوند از مکان دقیق آنها اطلاع دارید و با تعریف حداکثر سرعت مجاز در صورت تجاوز از سرعتی که شما تعریف نموده اید به شما خبر می دهد.

نمایش مسیرهای پیموده شده و مکان خودرو بر روی لپ تاب و موبایل

 

 

ویژگی های ردیاب مدل 603:

1- در صورت باز شدن درب ماشین، در هر فاصله ای موبایلتان آژیر می کشد.

2-در صورت روشن شدن موتور ماشین در هر فاصله ای، موبایلتان آژیر می کشد. این کار توسط یک رله قطع کنی انجام می شود که ما در اختیار شما قرار می دهیم

3-در صورت حرکت و جابجایی ماشین در هر فاصله ای، موبایلتان آژیر می کشد.

4-در صورت حرکت ماشین با سرعت بیشتر از حد مجاز تعریف شده توسط خودتان، پیام هشدار به موبایلتان ارسال می شود.

5-در صورت وارد شدن یا خارج شدن به محدوده جغرافیای خاص، پیام هشدار به موبایلتان ارسال می شود.

6-در صورت تصادف کردن ماشین، پیام هشدار به موبایلتان ارسال می شود.

7-در صورت کنده شدن ردیاب از ماشین، پیام هشدار به موبایلتان ارسال می شود.

8-در صورت کم شدن باطری اضطراری داخلی ردیاب، پیام هشدار به موبایلتان ارسال می شود.

9-در صورت ورود ماشین تان به منطقه کور و بدون سیگنال GPS، پیام هشدار به موبایلتان ارسال می شود.

10-دارای بدنه فلزی بسیار محکم است که در مقابل ضربات ناشی از تصادف، رطوبت، دما ، گرد و غبار مقاوم می باشد.

11-در صورت باز شدن درب خودرو، روشن شدن، ضربه دیدن و جایجایی ماشین ،خودرو آژیر می کشد.

12-بوسیله میکروفن بسیارقوی همراه ردیاب، می توانید صدای داخل کابین را با وضوح و شفافیت بسیار بالا شنود کنید.

13-بوسیله دکمه اضطراری SOS کوچک همراه ردیاب، می توانید درخواست کمک در موارد لزوم را، به دیگران (تا5نفر) ارسال کنید.

14-قادر هستید تاریخچه مسیرهای پیموده شده در 3 سال گذشته را بروی نقشه دریافت کنید.

15-قادر هستید به اطلاعات، مسافت طی شده در ساعت بر کیلومتر دسترسی داشته باشید.

16-می توانید گزارش میزان ساعات روشن بودن موتور خودرو را در یک دوره زمانی دریافت کنید.

17-می توانید در هر لحظه به میزان سوخت مصرفی و سوخت باقیمانده دسترسی داشته باشید (آپشن)

18-مسیرهای پیموده شده را در زمان قطع شبکه موبایل بر روی یک حافظه جانبی ذخیره می کند.

19-با اتصال به باطری ماشین دارای شارژ نامحدود است.

20-بوسیله ارسال SMS به ردیاب، می توان آن را راه اندازی مجدد نمود.

21-قابلیت ردیابی آنلاین و آفلاین دارد.

22-دارای شوک سنسور داخلی می باشد و قابلیت اتصال به شوک سنسور خارجی را نیز دارد.

 

دارای پنل ردیابی فارسی برا ی گوشیهای آی او اس و اندروید

 

متعلقات ردیاب مدل 603

 

1-رله قطع کن برق خودرو

2-آنتن GSM

3-سیم اتصال به برق خودرو

4-ریموت کنترل

5-میکروفن شنود

6-آنتن GPS

معرفی اجمالی ردیاب 603

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید اشتراک در فیسبوک توینر توینر

محصولات دیگر

مدیریت ناوگان حمل ونقل

ردیاب جی پی اس آلفا مدل 502a

ردیاب جی پی اس آلفا مدل 502b

ردیاب شخصی و خودرو آلفا مدل 601

ردیاب جی پی اس آلفا مدل 602

ردیاب جی پی اس آلفا مدل 605

ردیاب جی پی اس آلفا مدل 704

ردیاب جی پی اس آلفا مدل 705

ردیاب ساعتی آلفا

ردیاب خودرو مدل obd

نظرات کاربران

19 مرداد
غلامرضا
ردیاب مدل 603 را اینترنتی خریده ام ولی ریموت همراهش نبود
مدیر
بعضی مشتریها بدون ریموت سفارش میدن. با بخش فروش تماس بگیرید براتون ارسال میکنن.
14 مرداد
حسن شناوری
سلام چگونگی دریافت تاریخچه 3 سال تردد gps را توضیح دهید
مدیر
در نرم افزار ردیابی قسمت مسیرهای طی شده تاریخچه مسیرها موجود است.
20 تیر
حجت ناخدا
سلام.خدا قوت.دربندرعباس هم نمایندگی دارید یا نه!اگر هست لطفا ادرس بدید.اگرهم نیست لطفا راهنمایی کنید که چطور تهیه ونصب مطمئن کنیم.آیا مانند دوربین ها ذخیره سازی مسیرها رو داره.البته برروی گوشی همراه.تا چند ساعت قابل ذخیره سازی داره.
مدیر
جهت دریافت آدرس دقیق نمایندگی ها با شماره های شرکت تماس بگیرید. بله تا هر مدتی که مشتری بخاد قابلیت تنظیم و نگهداری مسیرها رو داره.
12 تیر
م.م
باسلام میخوام همه این شرایط روحتماداشته باشه بصورت قوی و بروز: ردیابی که: 1-شارژ خوب نگه داره. 2-دربهاروبازوبسته کنه. 3-شنود داشته باشه. کدوم مدلهارومیتونم بخرم؟ ممنون
مدیر
سلام. اگر بخواهید درها رو باز و بسته کنه نیاز هست که به سیمکشی خودرو وصل بشه و در اینصورت همیشه شارژ میشه و نیازی به باطری قدرتمند نداره. ردیاب آلفا مدل 605 پیشنهاد میشه
12 تیر
م.م
باسلام 1-منظوراز سوال دوستمون که پرسیدن مسیرفیک ارسال کنه وفکرکنه نیمساعت توراهه چیه؟ 2-فرق مدل605 بامدلهای603یا604 و704 چیه؟لطفا دقیق وهمه تفاوتهاروبگید ممنون میشم.باتشکر
مدیر
اطلاعات غیرواقعی بفرسته که نمیشه. برای مقایسه دقیق به صفحه https://alfamarket.ir/products/compare.aspx مراجعه بفرمایید.
10 تیر
علی
سلام مدل ۶۰۵ شنود میشه کردو قیمت چقدره ممنون
مدیر
سلام . بله شنود داره. قیمت بروز توی صفحه محصولات موجوده
25 اردیبهشت
محمد
سلام آیا این ردیاب روی سیستم برق کار میکند میتواند قسمتهای برقی بمثل برف پاکن بوق پمپ بنزین ودرب را جدا گانه قطع کند 2آیا روی سیتم موتور ماشین مثل گاز دادنه خودکار وسیله فشار بیاورد تا دزد یا هر که باشد منصرف شود
مدیر
این دستگاه ها یک رله قطع کن دارد. میتوانید آنرا به جاهای مختلف وصل کنید و همزمان قطع میشوند. ولی بصورت جداگانه خیر. 2. خیر اگر ماشین خاموش شود دیگر نیازی به اینها نخواهد بود
26 فروردین
عماد
سلام کاربرد ریموت در مدل 603 چه هست؟
مدیر
فعال و غیرفعال کردن آژير و دریافت هشدارها روی گوشی.
23 فروردین
محمد
سلام روش وصل ردیاب ۶۰۴به قفل پراید مدل ۸۶ و راه قطع کن واسه ماشین دوگانه به کجا وصل بشه ممنون
مدیر
سلام. با کارشناس فنیمون تماس بگیرید خدمتتون توضیح میدن. نقشه های فارسی رو هم براتون ارسال میکنن
3 فروردین
اشکان
سلام یه توضیچی میدین .. 1 سیم کارت باید حتما به اینترنت وصل بشن یا همه ارتباطات از طریق اس ام اس میباشد 2خریداری از شما نصبم انجام میدین در محل 3 بعضی خودرو ها گارانتی دارن این باعث از بین رفتن گارانتی اون نمیشه 4 سابقه این سایت و تاریخ فعالیت چقدره.
مدیر
1. این ردیابها قابلیت کار با اینترنت بصورت آنلاین و بدون اینترنت بصرت آفلاین رو دارن. 2.بله نصب درمحل هم داریم 3.خیر گارانتی به هم نمیخوره 4. از سال 91 مشغول اینکار بصورت تخصصی هستیم
25 اسفند
مسعود
سلام میشه باریموت در و بازو بسته کنیم؟ اگه در ماشین باز بشه ماشین آژیر میکشه.
مدیر
بله به آژیر قابل اتصاله. این مدل درها رو باز نمیکنه مدل آلفا 605 اینکار رو میکنه
8 بهمن
اکبرمتدین
سلام اقا راهی داره که مسیر فیک برای صاحب ماشین ارسال کنه وبرای حدودنیمساعت فکر کنه تو مسیرهستی
مدیر
سلام. در حالت عادی خیر ولی هیچ چیزی غیر ممکن نیست. راهش اینه که برنامه نویسی مخصوصی برای این کار بشه که هزینش زیاده و فکر نکنم به صرفه باشه
24 آبان
سیدعباس مستجابی
سلام علیکم ، از توضیحات خوب وجامع تان ممنون ، امیدوارم در ارائه خدمات بعداز فروشتان هم همینطور ، (جامع بودن خدماتتان )عمل کنید ، البته این جمله اخیر حقیر گلایه وطعنه زدن نیست بلکه نوعی تشکر از عملکرد فعلیتان هست ، در هر صورت خیلی ممنون ، موفق باشید
مدیر
سلام. سعی ما هم همین بوده. کار اصلی ما بعد از فروش شروع میشه و کیفیت خدمات برامون بسیار مهمه

نظر شما

نام

ایمیل

نظر
Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
لطفا کدبالا را وارد کنید