ردیاب جی پی اس آلفا مدل 6052,200,000 تومان
1,950,000 تومان
گارانتی تعویض ردیاب خودرو دوازده ماه گارانتی تعویض

این ردیاب کاملترین و پیشرفته ترین ردیاب خودرو موجود در بازار می باشد که علاوه بر داشتن امکانات حرفه ای یک ردیاب، یک دزدگیر همه فن حریف نیز می باشد. شما با نصب این ردیاب و قرار دادن یک سیمکارت در داخل آن می توانید کلیه عملیات ردیابی، شنود، خاموش کردن موتور ماشین، هشدار باز و بسته شدن درها، هشدار حرکت خودرو و ... را انجام دهید. همچنین  بوسیله ریموت کنترلی که همراه آن می باشد همانند یک دزدگیر ماشین قادر هستید درب خودرو را باز و بسته نموده و در صورت اقدام به سرقت صدای آژیر خودرو فعال می شود. البته شما علاوه بر این ریموت می توانید  با استفاده از نرم افزار ریموت آلفا که قابل نصب بر روی موبایل تان است از هر فاصله ای  حتی در یک شهر دیگر نیز اقدام به باز و بسته نمودن درب و خاموش کردن موتور ماشین نمایید. و در صورت باز شدن در،ضربه خوردن خودرو یا کنده شدن ردیاب، موبایلتان آژیر می کشد. این دستگاه را به آسانی می توانید برروی انواع خودرو مانند پراید، پژو، سمند، تندر،هیوندا و تمامی خودرو ها  و در یکی از 25 جای ماشین مخفی ونصب کنید یا در صورت تمایل به نصاب های دزدگیر مراجعه کنید تا برایتان نصب کنند. بدین ترتیب شما با نصب این ردیاب یک سد محافظتی بسیار قوی در مقابل سرقت ماشین خود ایجاد می کنید در واقع سارق باید 3 مانع را پشت سربگذارد تا بتواند ماشین شما را سرقت کند

اولین مانع: این ردیاب دزدگیر را می توانید در 25 جای خودرو  مانند داشبورد، کیلومتر شمار، سپرها، درهای جلو وعقب ، صندوق عقب و ... مخفی کنید. هیچ سارقی زمان لازم برای گشتن 25 نقطه از خودرو را ندارد در صورتی که  برای غیرفعال کردن ردیاب، برق خودرو را قطع کند علاوه بر اینکه پیام هشدار به موبایل شما ارسال میشود باطری داخلی ردیاب باعث می شود ردیاب چندین ساعت  به کار خود ادامه دهد حتی در صورت پیدا کردن ردیاب و کندن آن  نیز از طریق sms به شما خبر می دهد.

دومین مانع: در صورتی که سارق بخواهد درب خودرو را با هر وسیله ای باز کند یا از طریق شکستن شیشه یا وارد کردن ضربه وارد خودرو شود علاوه بر اینکه آژیر دزدگیر فعال می شود sms  هشدار به موبایل شما ارسال می شود و ازطریق ریموت حتی اگر در فاصله بسیاری دوری از خودرو باشید مانند یک شهر دیگه، موبایلتان آژیر می کشد و شما خبردار می شوید.

سومین مانع: شما می توانید در جاهایی که نگران امنیت خودرو هستید  با استفاده ازبرنامه ریموت آلفا که بر روی موبایل خود نصب کرده اید اقدام به خاموش کردن موتور خودرو کنید که در این صورت حتی اگر سارق موفق شود سوار خودرو شود قادر به روشن کردن خودرو نیست و  تا زمانی که خودتان دکمه لغو خاموشی را نزنید حتی با سویچ نمی توان آن را روشن نمود.

چهارمین مانع: فرض کنیم که سارقی  با وجود کلیه پیام های هشداری که به موبایل شما ارسال شده موفق به دزدیدن خودروی شما شود. در این حالت نیز بدون نگرانی و اضطراب می توانید بوسیله موبایل حتی در حین حرکت، خودرو را خاموش کنید و مکان دقیق اون رو روی نقشه ببینید. سارق هر قدر هم تلاش کند قادر به روشن کردن خودرو نیست  که معمولا بعد از تلاش نافرجام فرار می کند و شما  همراه با پلیس اقدام به بازگرداندن ماشین می کنید.

سایز دستگاه : cm 3*7*10 

    وزن: 120 گرم

برای استفاده خودرو: 12 تا 24 ولت

 

 

5 مزیت  این ردیاب نسبت به دیگر ردیاب های خودرو:

1-دارای ریموت کنترل: این دستگاه علاوه بر ردیاب یک دزدگیر سیمکارت خور است که قابل اتصال به سیستم قفل مرکزی می باشد و می توان بوسیله ریموت کنترل همراه آن (همانطور که در پایین می بینید) درب های خودرو را از فاصله 20 الی 30 متری باز و بسته کرد و در صورت ضربه دیدن یا باز شدن درها توسط شخصی دیگر مانند دزدگیر معمولی، آژیر هشدا ماشین به صدا درمی آید.

2-دارای نرم افزار ریموت قابل نصب بر روی موبایل: شما با نصب بسیار ساده برنامه ریموت آلفا بر روی موبایل خود همانگونه که در تصویر مشاهده می کنید قادر هستید از فاصله هزاران کیلومتر حتی در خارج از کشور، درب ماشین را  با استفاده از دکمه اول و دوم باز و بسته کنید و با استفاده از دکمه قرمز رنگ سوم می توانید موتور ماشین را بدون محدودیت فاصله خاموش کنید و تا زمانی که دکمه لغو خاموشی(دکمه چهارم) را نزنید با سویچ هم قابل روشن کردن نیست. در صورت باز شدن درب خودرویا ضربه دیدن خودرو، موبایلتان مانند ریموت دزد گیر آژیر می کشد.

3-صرفه جویی در هزینه ها: شما با خرید این ردیاب علاوه بر اقدامات شنود و ردیابی می توانید از امکانات یک دزدگیر حرفه ای نیز بهره مند شوید و در هزینه های خرید دزدگیر صرفه جویی نمایید. در واقع شما بابت این دستگاه دوکاره باارزش، تنها نصف قیمت یک دزدگیر را می پردازید. در صورتی که می خواهید فقط ردیاب خودرو داشته باشید و نیاز به امکانات دزدگیر  ندارید می توانید دیگرمدل های ردیاب خودرو را مشاهده کنید.

4-امکان قرار دادن دو سیمکارت بصورت همزمان داخل آن: این دستگاه دارای قدرت آنتن دهی بسیار بالایی می باشد و مجهز به سیستم LBS است بدین صورت که حتی در نقاط کور و سربسته مانند پارکینگ و تونل که آنتن دهی ضعیف است از طریق دکلهای مخابراتی یک موقعیت تقریبی نزدیک محل خودرو را برای شما ارسال می کند. علاوه بر این برای اطمینان بیشتر از قدرت آنتن دهی اپراتورها می توانید دو سیمکارت را  مثلا یکی همراه اول و دیگری ایرانسل را در درون آن قرار دهید و مطمئن باشید که در هر نقطه از ایران و حتی خارج از کشور قادر به ردیابی خودرو خواهید بود. برای کسانی که به خارج از کشور تردد دارند می توانند یک سیمکارت ایرانی و یک سیمکارت آن کشور را در داخل دستگاه قرار بدهند.

5-تعین حداکثر سرعت مجاز برای راننده: این ویژگی دستگاه باعث می شود که به راحتی بتوانید رانندگی فرزندان و دیگر عزیزانتان را کنترل کنید برای مثال زمانی که ماشین دست فرزندتان است و شما نگران سرعت بالای رانندگی او هستید می توانید فرضا حداکثر سرعت 90 کیلومتر بر ساعت را برای ماشین تعریف کنید به محض اینکه سرعت به 90 کیلومتر رسید به راننده هشدار می دهد وبنزین را تا زمانی که سرعت دوباره به زیر90 برگردد قطع می کند و هرچقدر پدال گاز را فشار دهد قادر به افزایش سرعت به بالای 90 کیلومتر نخواهد بود.

 

مزیت های این ردیاب نسبت به دزدگیر خودرو:

1-استفاده از موبایل بجای ریموت دزدگیر: با نصب  این جی پی اس  بر روی خودرو می توانید نرم افزار ریموت آلفا را بر روی موبایل خود یا دیگر اعضای خانواده  نصب کنید و بدون نیاز به ریموت کنترل  اقدام به ردیابی و باز و بسته نمودن درها نمایید. حتی در صورتی که گوشی شما ساده باشد ونتوانید برنامه را نصب کنید قادرید کلیه عملیات مذکور را با اس ام اس انجام می دهید. و در مواقعی که ریموت کنترل را گم کردید یا سویچ را داخل ماشین جاگذاشتید با موبایل می توانید در ماشین را باز کنید.

 

2-آژیر کشیدن موبایل تان در صورت  باز شدن در، ضربه خوردن خودرو یا شکستن شیشه ها  بدون محدودیت فاصله: دزدگیرهای معمولی با آژیر کشیدن ،صاحب خودرو را از وجود سارق باخبر می کنند اگرفاصله شما از ماشین تان زیاد باشد صدایش را نمی شنوید و حتی با نصب گران ترین دزدگیر تصویری نیز فاصله بیشتر از یک کیلومتر نخواهد بود. در صورتی که با نصب این ردیاب  حتی اگر فاصله شما از خودرویتان  هزاران کیلومتر باشد با ارسال اس ام اس  یا  آژیر کشیدن موبایلتان، شما را خبر دار می کند.

3-ردیاب خودرو هم یک وسیله بازدارنده سرقت است و هم یابنده: دزدگیر  خودرو فقط  در نقش یک وسیله بازدارنده  سرقت عمل می کنند . امروزه باتوجه به تعداد بالای ماشین های پارک شده در گوشه و کنار خیابان کسی در مقابل آژیر کشیدن خودرو واکنشی نشان نمی دهد. حتی در مواردی دیده شده سارق با صدای آژیر خودرو را از محل دور کرده و در مکان مناسب صدای آن را قطع کرده است. بنابراین در صورت سرقت، دزدگیر هیچ کمکی به پیدا شدن ماشین نمی کند. شما تنها زمانی امنیت واقعی خودرو خود را احساس می کنید که بدون محدودیت جغرافیایی و زمانی بر وسیله نقلیه خود کنترل و نظارت کافی داشته باشید. ردیاب  با قابلیت دزدگیر ماشین کمک می کند تا علاوه بر آژیر کشیدن خودرو،  با ارسال اس ام اس یا آژیر کشیدن موبایل  از بازشدن درها یا ضربه خوردن خودرو خبر دار شوید و درصورت سرقت رفتن خودرو از مکان دقیق آن اطلاع یافته و نسبت به بازگرداندان ماشین اقدام کنید.

4- ارسال هشدار قطع شدن برق ردیاب و ارسال هشدار کنده شدن ردیاب: معمولا سارقان اولین کاری که در راستای سرقت انجام می دهند غیر فعال کردن دزدگیر از طریق قطع برق خودرو است با قطع  شدن دزدگیر، شما از سرقت مطلع نمی شوید. در صورتی که سارق همین کار را با ردیاب نصب شده شما انجام دهند پیام قطع شدن برق خودرو به موبایلتان ارسال می شود. همچنین ردیاب تا چندین ساعت با باطری داخلی که دارد کار می کند و عملیات ردیابی را انجام می دهد. حتی در صورت پیدا کردن (باتوجه به اینکه در 25 نقطه از خودرو قابل نصب است) و کندن ردیاب باز پیام هشدار به موبایلتان ارسال می شود.

5-قابلیت نصب برنامه ریموت آلفا بر روی موبایل دیگر اعضای خانواده: یک خانواده چهار نفره شامل پدر، مادر، فرزندان  را در نظر بگیرید که همگی بطور مشترک از خودرو خانواده استفاده می کنند. حالا فرض کنید امروز مادر خانواده می خواهد با ماشین بیرون برود او اول باید دنبال دسته کلید ماشین شامل ریموت و سویچ بگردد و ببیند دست چه کسی است. حتی امکان دارد بیرون از خانه جامانده باشد یا در این ردو بدل ها گم شده باشد.ولی با وجود ردیاب آلفا هر کدام از اعضای می توانند برنامه ریموت آن  رابر روی موبایلشان  نصب کنند و در هر زمان و مکانی درب خودرو را باز و بسته نمایند.

مشاهده  مکان خودرو بر روی موبایل و لپ تاب

 

 

 ویژگیهای ردیاب مدل 605

1-دارای کاربرد دو کاره ردیاب و دزدگیر(ارزانترین و بهترین دزدگیر خودرو)

2-ساپورت کلیه اپراتورهای تلفن همراه

3-دارای اکانت ردیابی پیشرفته

4-آژیر کشیدن موبایلتان در صورت باز شدن درب خودرو

5-آژیر کشیدن موبایلتان در صورت روشن شدن خودرو 

6-آژیر کشیدن موبایلتان در صورت حرکت و جابجا شدن خودرو 

7-داری بدنه فلزی محکم و ضد ضربه و ضد گرد و غبار و مقاوم در برابر رطوبت و دما

8-ارسال پیام هشدار سرعت بیش از حد تعیین  شده توسط خودتان به موبایل

9-امکان پشتیبانی از دو سیمکارت

10-آژیر کشیدن خودرو

11- درای آنتن خارجی با قابلیت آنتن دهی بسیار عالی(به راحتی همراه با ردیاب مخفی می شود)

12- ارسال پیام هشدار خارج شدن یا وارد شدن به قلمرو جغرافیای تعریف شده توسط شخص

13-ارسال پیام هشدارقطع شدن برق خودرو متصل شده به ردیاب

14ارسال پیام هشدارکنده شدنgps  از خودرو

15 – ارسال پیام هشدار وارد شدن به مکان کور و بدون آنتن دهی به موبایل مالک خودرو

16-ارسال پیام هشدار تصادف خودرو

17- شنیدن صدای کابین ماشین از طریق میکروفن  بسیار قوی

18-دارای دکمه اورژانسی  کوچک جهت درخواست کمک

19-گرفتن تاریخچه مسیرهای طی شده در زمانهای مورد درخواست  بر روی نقشه در طول 1 سال گذشته

20-گزارش مسیر طی شده به نسبت ساعت بر کیلومتر در یک محدوده زمانی خاص

21-گزارش ساعات روشن بودن خودرو در یک محدوده زمانی خاص

22-گزارش مقدار سوخت مصرف شده و مقدار سوخت باقیمانده در باک ماشین(آپشن)

23-ذخیره نمودن مسیرهای طی شده بر روی یک حافظه جانبی هنگام  قطع آنتن دهی موبایل

24-ارسال آدرس بر روی نقشه گوگل از طریق sms

-25دارای سیم اتصال به باطری ماشین

-26امکان راه اندازی مجدد ردیاب به وسیله پیامک

27-مجهز به سنسور داخلی و همچنین قابل اتصال به سنسور خارجی

28- امکان  ردیابی آنلاین و آفلاین

 

دارای پنل ردیابی رایگان فارسی برا ی گوشیهای آی او اس و اندروید


 

 

 

 

متعلقات ردیاب مدل 605

 

1-سیم اتصال به برق خودرو

2-آنتن GSM

3-رله قطع کن

4-آنتن GPS

5-ریموت ردیاب

6- میکروفن شنود

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید اشتراک در فیسبوک توینر توینر

محصولات دیگر

مدیریت ناوگان حمل ونقل

ردیاب جی پی اس آلفا مدل 502b

ردیاب جی پی اس آلفا مدل 502a

ردیاب شخصی و خودرو آلفا مدل 601

ردیاب جی پی اس آلفا مدل 602

ردیاب خودرو آلفا مدل 603

ردیاب جی پی اس آلفا مدل 704

ردیاب جی پی اس آلفا مدل 705

ردیاب ساعتی آلفا

ردیاب خودرو مدل obd

نظرات کاربران

4 اسفند
فرامرز
وقت به خیر آیا سرورهایی که در اختیار میزارین دائمیه یا مدت زمان مشخصی داره؟
مدیر
سلام وقت بخیر سال اول رایگانه و بعد از اون هزینه ناچیزی برای یک سال پرداخت می کنید
4 آذر
یونس
خیلی عالی حالا چطور باید برنامه جدید رو دریافت کنیم؟
مدیر
از قسمت دانلودهای سایت
12 آبان
یونس
ردیابهای دیگه برنامه ریموت خیلی شکیل و زیباست کاش شماهم آپدیت کنید و طرح ریموپ رو عوض کنید و تا جایی که امکان داره امکانات رو بیشنر کنید باتشكر
مدیر
برنامه جدید طراحی شده و در مراحل پایانیش قرار داره و به زودی در دسترس مشتریان قرار میگیره
1 آبان
حسین
در وب سایت شما سه سرور وجود دارد که برای خودروهای شخصی فقط سرور یک فعال می باشد . چرا از دیگر سرورها نمی توان استفاده کرد ؟ من در سرور 2 ثبت نام کردم و وارد برنامه شدم اما با توجه به اینکه مشخصات جی پی اس مدل605 اطلاعاتی بمن نشان نمی داد ؟
مدیر
از سرور 1 استفاده کنید
9 مهر
محسن
باسلام، ی سوال ذهنم رو مشغول کرده اونم اینه شما وقتی توسط گوشی ماشین رو خاموش کنید برق پشت آمپر روشن میمونه که... چون سوئیچ برنگشته. از این جهت میگم که این اتفاق موقع ای بیوفته وقتی دور شدم و نظرم عوض شه که تا چند ساعت دیگه قرار نباشه برگردم سمت ماشین
مدیر
سلام ، خیر برق ماشین قطع میشه و از این بابت مشکلی وجود نداره
26 شهریور
علی کیان
چرا آزیر خودرو جزء متعلقات دستگاه نیست؟
مدیر
خیلی از خودروها دارن آژیر و همچنین باتوجه به سلیقه ای بودن صدای آژیر معمولا شرکتها آژیر رو قرار نمیدن. البته بسادگی میشه از هرجایی آژیر دلخواه رو خرید. ردیابها همه خروجی آژیر دارن و ساپورت میکنن
9 شهریور
یونس
سلام منظورم ریموت ردیاب بود نه ریموت کارخانه الان وقتی با ریموت ردیاب دربهارو قفل میکنی موبایل آلارم نمیده فقط زمانی آلارم میده که با موبایل فعال بشه کاش این مورد اضافه شه که چه با ریموت چه با موبایل هردو حالت در صورت سرقت موبایل آلارم بزنه
مدیر
فرقی بین ریموت ردیاب و ریموت گوشی نباید باشه. احتمالا تنظیماتش درست انجام نشده. با پشتیبانی تماس بگیرید.
6 شهریور
یونس
سلام من ردیاب 605 رو خریدم میشه کاری کنید زمانی هم که با ریموت دربهارو میبندیم اگه به ماشین ضربه بخوره یا درب باز بشه موبایل هم آلارم بده الان فقط زمانی موبایل آلارم میده که حتما با موبایل ردیاب فعال بشه
مدیر
شما باید دربهای خودرو رو با ریموت ردیاب ببندید تا ردیاب فعال بشه نه با ریموت کارخانه ای خودرو
26 مرداد
مهدیزاده
سلام و عرض ادب من در اصفهان ساکنم نمایندگی یا نصاب در اصفهان دارید یا نه به روی سمند مولتی پلاکس نصب میشه . قیمت دستگاه را هم بفرمایید و نحوه خرید
مدیر
سلام. بله نمایندگی داریم. برای اطلاعات نمایندگی با بخش فروش تماس بگیرید. بله روی سمند هم نصب میشه.
26 مرداد

سلام خسته نباشد من 605 گرفتم بعد چندین مدت ریموتش در هارو باز و بسته نمیکنه مشکل از چی هستش
مدیر
ممکنه باطری ریموتش تموم شده باشه. باطریشو عوض کنید درست میشه.
18 مرداد
سمیر
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم اگه اینا و نصب کنم روی ماشین پراید وقتی که یه از خدا بی خبری خواست سیستم ماشینم رو ببره که تا الان چند باری برده اگه جی پی اسش روی پنل ضبط ماشین نصب کنم چون پنلم تصویریه و ثابته میتونم حتی پنل رو هم رد یابی کنم ؟
مدیر
بستگی به سایزش داره. اگر جای کافی داشته باشه میشه ردیاب رو توش جاسازی کرد. وگر نه امکانش نیست
17 مرداد
احسان
سلام. در اهواز هم نمایندگی دارید؟
مدیر
با بخش فروش تماس بگیرید. راهنماییتون میکنن.
3 تیر
حقگو
سلام چند روزه دستگاه کار نمیکنه اول موقعیت نشون نداد الانم دیگه اصلا کار نمیکنه از گوشی که فرمان باز و بسته شدن میدم کار نمیکنه پیغام میده رمز اشتباه است. لطفا راهنمایی کنید.
مدیر
احتمال زیاد رمز دستگاه رو عوض کردید و اونو فراموش کردید.با پشتیبانی تماس بگیرید راهنماییتون میکنن.
12 خرداد
سعید
میخواستم بدونم شما در تهران نصاب سیار دارید
مدیر
بله. نصب در محل هم داریم.
7 خرداد
محمد
سلام اگه بخوام بهش دوربین وصل کنم زحمت تهیه و نصب دوربینو خودتون میکشید ممنون؟
مدیر
برای دوربین با همکاران فنی هماهنگ بفرمایید ببینید موجود دارند.
5 خرداد
امین
سلام اگر برق خودرو قطع بشه باطری دستگاه تا چه مدت دوام میاره
مدیر
توی این مدل بسته به تنظیمات دستگاه بین 3 الی 9 ساعت. وای مدلهای مثل 705 تا بیشتر از یکماه هم دوام می آورند
22 اردیبهشت
Davood
سلام نمایندگی درکجا های استان ها هست ایاد نمیادگی دراهواز ابادان دارد ممنون میشم راهنمایی کنید وبگید باتشکر
مدیر
با بخش فروش تماس بگیرید خدمتتون میگن
14 اردیبهشت
یونس
با کلی ذوق خریدم اما اون چیزی که نوشتین نیست آنتن دهی خیلی ضعیف وقتی توی پارکینگ آنتن نده به چه دردی میخوره
مدیر
سیستم تمامی جی پی اس ها همینطوره. جای مسقف آنتن نمیدن ولی توی سامانه ردیابی آخرین جا قبل پارکینگ رو نشون میده که همون دم در میشه.
10 اردیبهشت
TYRANT
مهندس جان سلام کجا و کی میتونم حضوری خدمت شما برسم ؟ حدود ده دقیقه وقت شریفتون را میخواستم
مدیر
آدرس دفترمون رو سایت هست میتونید هماهنگ بفرمایید تشریف بیارید.
2 اردیبهشت
لبخند
آیا بر روی خودروmvm x22 نصب میشه؟
مدیر
بله
13 فروردین
شیرازی
عالیه و بسیار هوشمند هزینه نصب چقدره و اینکه فرمودین به نصاب دزدگیر مراجعه کنید ایا صفر تا صد نصب با نماینده شماست یا بخش فعال شدن دزدگیرو باید به دیگران مراجعه کنیم و گارانتی دستگاه و خدمات پس از فروش به چه صورته ؟
مدیر
هزینه نصب بسته به خودرو و مدل متفاوته از 50 تا 150. همه برنامه ها و راه اندازی با ماست. یکسال گارانتی تعویض داریم
25 اسفند
مسعود
سلام ببخشید اگر ماشین دوگانه کارخونه باشه چطور رله قطع کن ماشینو خاموش میکنه رله قطع کن مال بنزینه
مدیر
سلام. میشه رله رو روی مسیر برق سوخت گذاشت. هردوتا رو باهم خاموش کنه
9 اسفند
نظیر رستمی
سلام خسته نباشید . ما ردیاب مدل 605 را نصب نمودم . خ.استم بدونم آیا کدهای دستوری را میشه به صورت اس ام اس برای دستگاه فرستاد . در صورت مثبت بودن جواب . لطفا کد های دستوری را برایم ارسال نمایید . باتشکر
مدیر
سلام بله میشه فرستاد. با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.
14 بهمن
ابراهیم کیائی
آیا دوربین داخل ودنده عقب هم وصل میشه، آیا هنگام فروش خودرو میشه دستگاه رو به خودرو جدید انتقال داد
مدیر
این مدل قابل اتصال به دوربین هست ولی نه هر دوربینی. بله به راحتی میشه اون رو به خودرو دیگری انتقال داد.
11 بهمن
قاسم
نمایندگی هم تو تبریز دارید
23 دی
امیدی
سلام 1-ردیاب مدل 605 ریموت یدکی هم داره (2 ریموت ) ؟ 2- با ریموت فابریک ماشین هم ست میشه؟ 3 - بعد از قطع باطری ماشین ، باطری داخلی تا چه زمانی کار میکنه؟
مدیر
سلام. 1. درصورت نیاز میتوان ریموت یدکی هم همراهش ارسال کرد البته بهش نیاز نیست چون روی هر تعداد گوشی میتونید برنامه ریموت رو نصب کنید که همون کارو میکنه. 2.خیر 3. تا 3 الی 6 ساعت
19 دی
020
سلام ایا بعد از قطع از طریق تلفن همراه ماشین با سویچ روشن میشه یا حتما فرمان از طریق تلفن همراه انجام بشه بعد با سویچ روشن میشه
مدیر
خیر روشن نمیشه مگر اینکه مجدد اجازه روشن شده بهش داده بشه از طریق موبایل
17 دی
محمود
با سلام لطفا در خصوص سرورها توضیح بفرمایید آیا در ایران است ؟
مدیر
سرورهای مختلفی رو پشتیبانی میکنیم. هم داخلی و هم خارجی
23 آذر
مهران
سلام برای سمند سوکت فابریک دارید و در تهران خودتان نصب میکنید
مدیر
بله. نصاب داریم با نصب در محل
7 آذر
sadi
با سلام ببخشید اگه بعد از اینکه ماشین رو با سویچ خاموش کردیم، بعدش از طریق ریموت گوشی ، دستور قطعِ برق رو به رله بدهیم، آیا عمل میکند؟ یا اینکه فقط باید زمانیکه خودرو روشن است با ریموت ، ماشین رو خاموش کنیم؟ خیلی ممنون از لطف شما.
مدیر
سلام. دستور قطع برق در هرصورت کار میکند و ربطی به روشن و خاموش بودن سویچ خودرو ندارد.
24 آبان
محسن
سلام آقای بعد از خریداری در شهرستان جایی رو برای نصب سراغ دارین
مدیر
بله تو اکثر شهرها نمایندگی داریم. نقشه فارسی هم همراه دستگاه ارسال میشه میتونید به هر نصاب دزگیری بدید تا براتون نصب کنه
13 آبان
sadi
با سلام ببخشید اگه به خاطر نداشتن پارکیینگ، هر شب با ریموت آلفا(همون دکمه قرمز ) ماشین رو خاموش کنی واسه موتور ماشین ضرر نداره ؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم با تشکر.
مدیر
سلام. خیر ضرری نداره اصلا. اون دکمه رله ردیاب رو قطع میکنه و به موتور کاری نداره
10 آبان
ساسان
میخواستم بدونم با گوشی روشن میشه خودرو.اگه نمیشه ی مدل بگین که بشه.اخه این همه کارایشو نوشته الا روشن شدن توسط گوشی.ممنون
مدیر
سلام. خیر استارت خور نیستن
14 مهر
حسین رسولی
عالی
13 مهر
کاروان
سیمکارت این ردیاب چطوری کار میکنه باید ماهیانه سیمکارت را شارژ کرد مثل طرح بسته های اینترنت، لطفا در این مورد رهنمایی کنید. در ضمن ایا باطری این دستگاه که برق را به مدت چندساعت ذخیره می کند ایا سالها کار میکند یا یکساله فاسد میشود باتشکر
مدیر
سلام. بدلیل مصرف کم نیاز به بسته اینترنت نداره و ماهی بسته به مصرف از هزار تومن تا سه تومن مصرف شارژ داره. باطریش به خودرو وصل میشه و دائمیه و برای همیشه کار میکنه دستگاه و یکساله نیست.

نظر شما

نام

ایمیل

نظر
Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
لطفا کدبالا را وارد کنید